Hakkımızda

Arinoya markası tutkusunun ve hayallerinin peşinden giden Ari Gümüşoğlu tarafından kapalı çarşıda 2012 yılında mütevazi bir üretim atölyesi olarak kuruldu .
Kuyumculuğun mükkemmelik gerektirdiğini geçmişte kazanılan tecrübeleri ile göz önüne alarak yeni tasarımlar ve gelişen teknoloji sayesinde büyüyen üretim kapasitesiyle sektörde kısa sürede adını duyurdu.
Başarılı ve sistemli çalışmasıyla kısa sürede büyüme gerçekleştirdi. Genç bir iş adamı olarak gelişen dünyaya kolay bir şekilde uyum sağladı.
Uzman tasarım ve üretim ekibi sayesinde Türkiye'deki bir çok kuyum ve mücevher markasına toptan ürün tedarik etmektedir. Tanınmış bir çok firmaya yapmış olduğu koleksiyon ve ürünlerle kısa sürede geniş bir müşteri ağına ulaştı.
Arinoya markası adı altında perakende dünyasında var olmak içinde adımlar atmaya başladı.

Arinoya markasını ayrıcaklıklı kılan özellikler ise ;

  • Olağanüstü mücevher tasarımları,
  • Kusursuz işçiliği,
  • Yüksek kalitede kullandığı değerli taşlar,
  • En iyiyi en yeniyi üretme konusundaki tutkusu

Genç kuşağın nabzını elinde tuttarak mücevherde yeni bir akım yaratmıştır.
Tutkusunun ve hayallerinin peşinden gidenler için romantik , zamansız ve zarif mücevherlerimizle artık biz varız .

Atölye

Mükemmel tasarım kusursuz işçilikle birleşiyor . Herşey bir hayalle başlıyor sonra bir mücevher haline geliyor .
Peki bunun aşamaları neler?
Kafamızda tasarladıklarımızı önce taslak olarak bir kağıda döküyoruz sonra işin teknik kısmı başlıyor özel çizim programında 3 boyutlu halini çizerek tüm ayrıntıları hesaplayarak ki bu saatler alan bir işlemdir .
çizim bittikten sonra ise mesleki dilden uzak anlaşılır anlatırsak kalıba alınıyor ve dökümü yapılıyor , bundan sonrası sanatkar ustalarımıza kalıyor madenin işlenmesi taşların dizilmesi ve mıhlanması ve en sonda ürünün ışıltısını ve muhteşemliğini görmek için cila aşaması son aşamadır .
Günümüzde çok zor bulunan bu hüneri korumak mücevher sanatının var olmasına destekte bulunmak için tüm çabamızla çalışıyoruz .
Sanatımız gurur kaynağımız Her bir Ari Noya mücevherini takan müşterillerimiz ise baştacımız .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.